usta tornacı aranıyor


Usta Tornacı aranıyor.

tecrübeli tornacı iş ilanları, tornacı iş ilanları anadolu yakası, tornacı iş ilanları istanbul, tornacı eleman arayanlar

Anadolu yakasında ikamet eden

USTA TORNACI

aranıyor.

Sanat okulu mezunu tercih edilir.

Tel: 0216 641 21 83 - 84

İlan tarihi: 12.08.2016  İlçe : Çekmeköy  I  Şehir: İstanbulPostaseriilan.com "tecrübeli tornacı iş ilanları, tornacı iş ilanları anadolu yakası, tornacı iş ilanları istanbul, tornacı eleman arayanlar, tornacı frezeci aranıyor".  İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


TELEFON:

YAYIN TARİHİ:

BİTİŞ TARİHİ:

Belirtilmemiş

Alternatif iş ilanı için Kaynakçı İş İlanları özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , , , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.